Süper Kampanyalı 100 m² Dubleks Prefabrik Ev

539.400,00 ₺
Güncelleniyor

Süper Kampanyalı 100 m² Dubleks Prefabrik Ev evimizin fiyatı ve modeli burada bulunmaktadır.

Ürün Kodu: 31V1063

Kategori: Kampanyalı Evler

  • Açıklama
  • Yorumlar

Bahara Özel Süper Kampanyalı 100 m² Dubleks Prefabrik Villa

Prefabrik villa öncesinde fabrika ortamında imal edilerek kurulum yerinde montajı sağlanan ürünlerdir. Neden prefabrik bu konuda alanında uzman ekibiyle birlikte siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Aynı zamanda Villa Yuvam sektörün lider konumunda yurtiçi ve yurtdışında prefabriklerin satışını yapmaktadır. Neden prefabrik firması prefabrik konutlarla ilgili sektöründe geniş bir model çeşitliliği ve dayanaklılık esaslı çalışmalara önem vermektedir. Doğal afet evleri olarak çıkan prefabrikler kullanışlı olmasından ötürü zamanla normal evler gibi kullanılmaya başlanmıştır. Ürün çeşitliliği olan Neden Prefabrik firması Bahara Özel Süper Kampanyalı 100 m² Süper Prefabrik Villa modeli ile birçok müşterisinin gözde konumunu kazanmıştır.

Bahara Özel Süper Kampanyalı 100 m² Dubleks Prefabrik Villa evimizin modelini birlikte inceleyelim. Dubleks Villa projemizde zemin katta amerikan tarzı mutfak alt ve üst kat ayrı WC bulunuyor. Üst katımızda ise tuvalet banyo aynı alanda konulmuştur. Prefabrik Konutlarımız bina statikleri mühendislerimiz tarafından hesaplanarak risklere karşı koruma altına alınıyor. Çatılarımız yalıtım konusunda birçok farklı estetik çalışmalarımız bulunmaktadır. 

Bahara Özel Süper Kampanyalı 100 m² Dubleks Prefabrik Villa projemizin tamamlanması için Neden Prefabrik müşterilerinin imarlı arsası olması gerekmektedir. İmar planı bize ulaştırıldıktan hemen sonra üretime başlayarak, sizlere ürünümüzü kurmak için hızlıca çalışıyoruz. Ardından üretilen modüler parçalarımızı evinizin kurulacağı yere naklediyoruz.Bahara Özel Süper Kampanyalı 100 m² Dubleks Prefabrik Villa evimizin uygun olma nedeni aklınızda soru işareti bırakmasın. Çünkü tek neden seri üretim ve düşük maliyetlerdir. Yani kendi üretimimiz olan Bahara Özel Süper Kampanyalı 100 m² Dubleks Prefabrik Villa evimizde üstlenmiş olduğumuz tüm garanti şartları kapsamındadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yazın

Benzer Ürünler

product-img product-img
KAMPANYA

Süper Kampanyalı Prefabrik Ev 84 m²

338.600,00 ₺
Güncelleniyor
product-img product-img
KAMPANYA

Süper Kampanyalı 100 m² Dubleks Prefabrik Ev

539.400,00 ₺
Güncelleniyor
product-img product-img
KAMPANYA

Süper Kampanyalı Prefabrik Ev 49 m²

246.000,00 ₺
Güncelleniyor