• Açıklama
  • Yorumlar

159 M² ÇİFT KATLI PREFABRİK EV AÇIKLAMASI

Sağlam, dayanıklı, hafif, yapımı hızlı ve kolay olan yapılar olarak bilinen prefabrik yapılar ülkemizde giderek artan konut sorununa iyi bir çözüm olarak ortaya çıkmaktadır. Özellikle Marmara depreminden sonra deprem konutları olarak düşünülen prefabrik ev yapımı artık kalıcı ve her mevsim kullanılabilecek evlere dönüşmüştür. Tek katlı ve çift katlı olarak yapılan bu evler görsel olarak da şehrin doğal yapısına uygun modelleri ile yapılmakta ve estetik bir görüntü vermektedir.

Prefabrik yapılar fabrikasyon üretim olduğu için çok kısa zamanda yapılmakta ve fiyatları da çok uygun olmaktadır. Ev sorunu yaşayan özellikle emekliler bu evleri çok tercih etmektedir. Ayrıca çiftlik evi ve yazlık evlerde de prefabrik yapılar kullanılmaktadır. Prefabrik evler her mevsim yaşanabilecek bir şekilde yapılmaktadır. Örneğin ısı ve ses yalıtımları betonarme evlere göre daha fazladır. Kullanılacak bölümler ihtiyaca göre yerleştirilebilmektedir. Odalar, mutfak ve banyo gibi zorunlu bölümler yanında balkon ve veranda gibi nefes alınacak yerler de bulunmakta ve insanlara konforlu bir yaşam imkânı sunmaktadır.

159 m² çift katlı prefabrik ev bir ailenin son derece rahatça yaşayabileceği evlerdir. Bu evlerde alt katta mutfak, salon ve banyo- wc bulunmakta, üst katlarda ise yatak odaları ve yine banyo- wc yer almaktadır. Alt katta veranda, üst katta da bir balkon nefes alınacak alanlar olmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yazın

Benzer Ürünler

Modern Refahiye 104 m²

585.900,00 ₺
Güncelleniyor

Modern Çamlıca 159 m²

755.800,00 ₺
Güncelleniyor

Modern Sarayburnu 85 m²

487.600,00 ₺
Güncelleniyor

Modern Esentepe 43 m²

279.700,00 ₺
Güncelleniyor