Ekonomik Dubleks Prefabrik Ev 92 m²

555.750,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Dubleks Prefabrik Ev 92 m² evimizin fiyatı ve modeli burada bulunmaktadır.

Ürün Kodu: 50V1066

Kategori: Ekonomik Dubleks Prefabrik Evler

  • Açıklama
  • Yorumlar

92 M2 ÇİFT KATLI PREFABRİK EV AÇIKLAMASI

Günümüzde inşaat sektörü, Ev inşaasında insanlara alternatif ürün çıkarırken, hem her bütçeye uygunluk hem de istenilen mekana yapılabilme imkanı ile ucuz iş gücünü birleştirerek günümüzde hizmet ağını daha geniş yapmaya başlamıştır. Elinizdeki her boyutta arsaya uygulanabilirliği sayesinde ve her bütçeye uygunluğu yanında kolay montaj ve ucuz işçilikle yapılabilen bu prefabrik yapılarda ülkemizde en çok rağbet gören boyutları 92 m2 Çift Katlı Prefabrik ev tipi tutulmaktadır. Tatil beldeleri için kullanılan bu sistem her şartta uygun yere montajı ile insanlara avantaj sağlamaktadır.

Dünyada deprem bölgeleri artık tespit edildiği için bu bölgelerdeki yapılarda bu şartlara uygun olarak inşa edilmektedir. Son yıllarda ülkemizde de uygulanmaya başlayan bu sitem tek katlı ve çift katlı prefabrik ev uygulamaları ile insanlara hizmet veriyor. Kurulumu çok basit olan bu yapılar taşıma ve işçiliği açısından normal yapılan binalardan daha uygun fiyata yapılmaktadır.

İnsanların 92 m2 Çift Katlı Prefabrik ev her durumda ve bütçesine uygun yaptırabileceği bu mekanlar yeri geldiğinde sökülebilmesi ve taşınabilmesine olanak verilen tekniği ile ihtiyacı karşılamakta olup günümüzde çok hızlı bir şekilde bütün ülkemizde yapılmaya başlamıştır. İstediğiniz yerde ve duruma göre tek veya çift katlı yaptırılan bu yapılar hem bulunduğu yere uygunluk hem de dış görünüş itibariyle insanların isteğine uygun yapılabiliyor. Ülkemizin deprem gerçeğinin de olduğu hatırlanırsa bu tarz yapıların yapılması doğru olanıdır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yazın

Benzer Ürünler

Ekonomik Dubleks Prefabrik Ev 92 m²

555.750,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Dubleks Prefabrik Ev 105 m²

630.100,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Dubleks Prefabrik Ev 82 m²

499.500,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Dubleks Prefabrik Ev 122 m²

616.000,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Dubleks Prefabrik Ev 131 m²

693.800,00 ₺
Güncelleniyor
product-img product-img
KAMPANYA

Ekonomik Dubleks Prefabrik Ev 149 m²

760.000,00 ₺
Güncelleniyor