• Açıklama
  • Yorumlar

Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları…

53 M² TEK KATLI ÇELİK EV AÇIKLAMASI
Günümüzde artık çeliklerin modüler olmasından ve daha önceden planlanıp ihtiyaca göre üretilmesinden ve normal yapılara göre çok daha pratik olup, çok daha kısa sürede teslim edilebilmesinden dolayı çok tercih edilmeye başlayan çelik evler aynı zamanda olası bir depremde de daha güvenlidir. Çünkü çelik yapılar diğer yapılara göre daha esnek yapıldığı için deprem ve zemin kaymalarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bu kadar tercih edilip talep edilen bu yapılar farklı metre kare seçenekleriyle üretilmektedir.

53 m2 tek katlı çelik ev modellerinde genellikle dış duvar 10 cm, iç duvar kalınlığı ise 6 cm kadar olmaktadır. Çatı kaplaması isteğe göre değişik şekillerde yapılabilir. Örneğin, galveniz sac, metal kiremit, shingle kullanılabilmektedir. Kurşunsuz PVC pencereler oldukça iyi bir tercih olacaktır ve elektrik ve sıhhi tesisat sıva altından gerçekleştirilebilir.

53 m2 tek katlı çelik ev projelerinde genellikle iki tip model bulunmaktadır. Bu modellerden ilkinde salon ve mutfak birleşik olarak tasarlanmıştır. Konutta ayrıca bir banyo ve bir yatak odası bulunmaktadır. Ancak, 53 m2 tek katlı çelik ev fiyatlarının her ikisinin de ortak özelliği evde  hol, antre ya da koridor gibi bağlantı boşlukları bulunmamasıdır. Bu özelliklerinden dolayı özellikle yeni evli çiftler için ya da tek başına yaşayanlar için daha uygun olan bu model, genellikle  yazlık, dağ evi veya bağ evi olarak kullanılmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yazın

Benzer Ürünler

product-img product-img
KAMPANYA

Ekonomik 53 m² Çelik Ev

530.000,00 ₺
Güncelleniyor
product-img product-img
KAMPANYA

Lüks Elit 58 m² Ev

584.650,00 ₺
Güncelleniyor
product-img product-img
KAMPANYA

Ihlara Elit Kat 117 m² Ev

1.042.500,00 ₺
Güncelleniyor