Ekonomik Prefabrik Ev 123 m²

517.000,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Prefabrik Ev 123 m² evimizin fiyatı ve modeli burada bulunmaktadır.

Ürün Kodu: 46V1057

Kategori: Ekonomik Prefabrik Evler

  • Açıklama
  • Yorumlar

PREFABRİK EV 123 METREKARE

Bilindiği gibi apartman dairelerinde en azından iki daire karşılıklı olarak birbirine bakmakta ya da yan yana yapılmış olup, bireylerin evlerinin giriş kısmında rahatça hareket edebilecekleri bir vardana bulunmamaktadır. Prefabrik evlerin tasarımlarında ise verdana olmazsa olmazlardandır. İdeal prefabrik çoğu prefabrik ev modelinde bu özelliğe önem vermiş olup, bireylerin evlerinin kapılarının önlerine geniş bir verdana alanı planlamıştır. Verdana alanının bulunması bir evde bulunacak en önemli özelliklerden bir tanesidir. Çünkü bir ev hiçbir zaman misafirsiz olmaz. İdeal prefabrik’in üretimini üstlendiği 123 metrekarelik prefabrik ev modelinde verdana bölümü 14 metrekarelik geniş bir alana sahiptir.

İdeal prefabrik düşük gelirli kişiler için oldukça güvenli olan ekonomik 123 metrekare prefabrik evlerin üretimini yapmaktadır. İdeal prefabrik’in bu modelinde antre ve hol bölümleri ayrı ayrı olarak hesaplanmış ve antre 8 metrekare bir alana sahipken, hol 6 metrekarelik bir alana sahiptir. Üç yatak odası bir salon şeklinde planlanmış olan 123 metrekarelik prefabrik ev modelinde salon 32 metrekare büyüklüğünde yerini almıştır. 123 metrekarelik prefabrik evde mutfak 10 metre kare olup, iki adet 12 metrekare yatak odası ve bir adet 15 metrekarelik yatak odasına sahiptir. Banyo ve tuvalet için 4 ve 6 metrekarelik alanlar tasarımda ayrılmış olup, birbirinden ayrı olarak banyo ve tuvalet tasarımda yerini bulmuştur.

123 metrekarelik prefabrik evin önünde hobileriniz için güzel bir çiçek bahçesi de arsanızın durumuna göre dekore edilebilmektedir. Yapısal özellikleri yönünden ölçüleri belirtilmiş olan prefabrik evimizde kullanılan malzeme kalitesi birinci sınıf kalitededir. Kimi insanlar apartman dairesine tıkılıp kalmak istemez. Apartman dairelerinde bahçeler ortak kullanım alanıdır. Kişiler kendilerine ait bir hobi alanı maalesef apartman dairelerinde oluşturamamaktadır. Oysaki prefabrik evler bahçesi de bulunabilen evlerdir. Üstelik eviniz sadece size ait olduğundan ötürü bahçesini bir başkasıyla paylaşmak zorunda kalmayacaksınız. Prefabrik evlerin bahçesinde istediğiniz hobi alanlarını dekore edebilir, gönlünüzce prefabrik evin size sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Örneğin bir mangal keyfini bahçenizde yapabilir ve kimseye hesap vermek zorunda da kalmazsınız.

Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yazın

Benzer Ürünler

product-img product-img
KAMPANYA

Ekonomik Prefabrik Ev 62 m²

277.700,00 ₺
Güncelleniyor
product-img product-img
KAMPANYA

Ekonomik Prefabrik Ev 68 m²

301.500,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Prefabrik Ev 96 m²

415.400,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Prefabrik Ev 106 m²

498.500,00 ₺
Güncelleniyor

Ekonomik Prefabrik Ev 72 m²

317.700,00 ₺
Güncelleniyor
product-img product-img
KAMPANYA

Ekonomik Prefabrik Ev 84 m²

338.600,00 ₺
Güncelleniyor